Relacje

Zwiążże się z SAILże! ☺

Nasze Stowarzyszenie jest uczącą się organizacją. Oznacza to, że jest organizacją, wokół której skupiają się ludzie rozwijający swoje umiejętności, ale także dzielący się swoim doświadczeniem, pomysłami i wiedzą. Cieszmy się sukcesami, uczmy się na błędach. Wspólnie. Razem.

Współpracujemy i ciągle nawiązujemy nowe kontakty z innymi klubami i stowarzyszeniami, by stwarzać jeszcze większą szansę na własny rozwój i świetną zabawę. Przy tej okazji zdobywamy kolejne doświadczenia i zawiązujemy nowe przyjaźnie.


Choć do Stowarzyszenia przyjmujemy osoby i rodziny, które pływały z nami bądź trafiły do nas z polecenia, to na nasze rodzinne rejsy zapraszamy także tych, którzy marzą o przygodzie pod żaglami. Nie ma więc obowiązku “zapisywania się” i przynależności formalnej. Po latach wspólnego pływania stanowimy krąg ludzi, którzy mają podobne spojrzenie na świat, na wychowanie swoich dzieci. Każdy z nas jest inny i ta różnorodność także jest naszym ogromnym potencjałem. Dlatego warto nas poznać i przeżyć z nami być może swoją pierwszą, a może kolejną już przygodę pod żaglami.

Łączy nas pasja, a spaja przyjaźń!

Chcesz związać się z SAILże? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT